تبریک دکتر وخشور مدیر عامل محترم صنایع بسته بندی پگاه به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

مدیر عامل محترم شرکت صنایع بسته بندی فرآورده های شیری پگاه روز جهانی کار و کارگر را به تلاش گران عرصه کار و تلاش تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع بسته بندی فرآورده های شیری پگاه، دکتر «مهرداد وخشور» به همراه معاونین و مدیران شرکت ضمن حضور در سالن تولید و محل کار کارگران با گل و شیرینی ضمن عرض تبریک روز کارگر از زحمات آنان تقدیر و تشکر کرد و علاوه بر آن در پیامی روز جهانی کار و کارگر را به یکایک کارگران تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است :

بسم الله الرّحمن الرّحیم

جایگاه کار و کارگر در دین مبین اسلام چنان است که پیامبر عظیم الشأن اسلام دستان یک کارگر را می‌بوسد و می‌فرماید: “این دستی است که آتش جهنم آن را نمی‌سوزاند”. سخن ارزشمند و حرکت زیبای پیامبر گرامی اسلام، نشانگر نهایت احترام و ادبی است که اسلام برای کارگر قائل است. گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر به پاس خدمات صادقانه و بی آلایش کارگران شریف، مؤمن و زحمتکش ایران اسلامی، فرصتی مغتنم است تا به تأسی از پیامبر گرامی اسلام (ص)، زحمات بی بدیل آنان را ارج نهیم. اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از کارگران متعهد و پرتلاش شرکت صنایع بسته بندی فرآورده های شیری پگاه به پاس زحمات صادقانه آنان در عرصه کار و تلاش و فعالیت، این روز را به یکایک آنان تبریک عرض نموده و توفیق و سلامتی همه آنان را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هشت =